Domov > Informácie

Informácie

 Projekty realizovené z fondov EÚ: Zvýšenie konkurencieschopnosti a rastu spoločnosti RISO-R, s.r.o.

(klikni na logo)

 

Very Good Jam - brusnicový, šípkový, drienkový, čučoriedkový
Pre náročných zákazníkov firma zaradila aj nové druhy džemov s vysokým podielom ovocia, bez pridania repného cukru. Výrobky svojim luxusným balením a lákavým obsahom sú predurčené pre náročného spotrebiteľa.
Naše VGJ sú vhodným darčekom pre našich aj vašich VIP partnerov.

Brusnicový džem

S vysokým obsahom vitamínu C a provitamínu A sú nielen veľmi chutné, ale aj veľmi zdravé ovocie. Flavonoidy, ktoré brusnice obsahujú znižujú tvorbu krvných zrazenín, podporujú kardiovaskulárny systém a pôsobia i pri prevencii rakoviny a infekcii močových ciest

- balenie: 260g sklenený pohár
- trvanlivosť: 12 mesiacov


Brusnice 260 g

Šípkový džem

Jej plody sú bohaté na vitamín C, B1, B, E, K, P a H. Konzumáciou dodá telu minerálne látky - železo, sodík, magnézium, fosfor. Podporuje imunitu, je močopudná a čistí krv. Pôsobí ako prostriedok zničujúci hladinu cholesterolu a zabraňuje vzniku arteriosklerózy.

- balenie: 260g sklenený pohár
- trvanlivosť: 12 mesiacov

 

     Šipka V.G.J.

Drienkový džem

Plody drienky obsahujú organické kyseliny, karotenoidy, pektín, fenolkarbolové kyseliny, katechíny, antokyány a veľa vitamínu C. Popri lahodnej chuti džemu vedci uvádzajú aj liečivé využitie pri črevných ťažkostiach i proti horúčke.

- balenie: 260g sklenený pohár
- trvanlivosť: 12 mesiacov

  

     Drienka V.G.J.

Čučoriedkový džem

Je skvelým zdrojom vlákniny, najznámejším ľudovým liekom pri črevných problémoch. Obsahuje veľa vitamínu C. Prírodné farbivá karotény a prostilben patria medzi najúčinnejšie antioxidačne pôsobiace látky. Je veľmi vhodná pri strese pre jej upokojujúci účinok.

- balenie: 260g sklenený pohár
- trvanlivosť: 12 mesiacov

 

    Šipka V.G.J.